134aaa

jste zde: úvodní » Havanský bišonek » Artuš od Barokní sýpky


Artuš od Barokní sýpky

Artík je černý pejsek, s bílou náprsenkou, bradíčkou a prstíky.Narodil se jako největší z vrhu a převaha mu zůstala až do odchodu do nového domova.

Je to pohodář, který rozumí dobrému jídlu.

Domov našel vPlzni na Slovanech.

e-mail od páníčků:

Dobrý den,
posílám Vám pár Artíkovo fotek pro radost. Má se čile k světu a je to už kus psa :-). Z povelů zvládá sedni, popros a o dovče jsme ho naučili "dej pac" . No je to šikulka. Taky hravě zvládnul "ukradni ponožku, botu, ...." to se ale jaksi naučil sám, lumpačinky ho učit nemusíme :-)). Minulý týden jsme měli dovolenou a byli jsme s Artím na chatě. Byl spokojený, že měl páníčky jen pro sebe a toho obdivu co tam měl. Dokonce byl s námi i ve vodě, akorát se pak nechtěl nechat chytit do ručníku, takže bylo vždycky provedeno "bleskurychlé osušení" :-))

Dobrý den,
posílám Vám pár zimních fotek.
Vánoce si Artík náležitě užil - všude dostával dárečky a rozbalování a trhání balících papírů si extra oblíbil a každému pak chtěl s rozbalováním pomáhat. Takže chudáci důvěřiví příbuzní, kteří nás pustili do svých domovů s Artíkem pak měli obýváky plné rozcupovaných papírků :-)) .
V Nýřanech se moc skamarádil s fenkou co mají sousedé mých rodičů.
Je to náš čertík s pěkně mlsným jazýčkem. Nemyslete si že sežere kdejaký pamlsek, největší odměnou je pro něj sušené maso. To miluje a jen slyší že bereme obal do ruky, už je u nás. Za pamlsky se taky nechá učesat, bez nich nemám šanci :-). No a páníček ho také pěkně rozmazluje - viz. fotka s velikou kostí. No Artík je prostě náš rozmazlovaný chlupáček. Má i svou oblíbenou "televizní" polohu - leží na zádech, ode mě se nechá drbat a manželovi ohryzává palec :-)) Ale není to žádný lenoch, venku je snad k neutahání. Oblíbená je naše věta "proženu ti kožich" to je něco jako pokyn pro to, že se jde běhat a Artík začne lumpačit a lítá až mu ocásek vlaje - takhle to nevypadá až tak zábavně, ale kdo nás vidí tak se směje :-).
Chystáme se i na první výstavu. I když nečekám napoprvé žádné dobré výsledky - prý se rozhodčí dívají hodně špatně na to když pes moc nechce ukázat zuby atd. Sice doma trénujeme, ale kdo ví jak to bude na výstavě. Každopádně to chceme zkusit. Jdeme 5.3. do Českých Budějovic, tak nám držte prosím palečky.

páníčci ArtíkaArtík -lovec plyšákůfoto  - 3048
poprvé ve svém pelíškufoto  - 3076jako modelka
po koupáníumím poprosArtík  fotbalista 8/2010
Artík torpédogaučáčekArtík listopad 2010
foto  - 3289snížek mám rádmoje psí kamarádka
dárečkyArtík a mega kostArtík na výstavě v ČB
foto  - 3568foto  - 3569

Vytisknout stránku

Adresa
Zemědělská usedlost
Klatovská 56/384
321 00, Plzeň - Litice

Tel: +420 603 538 950, +420 604 237 944
E-mail: zoofarma@seznam.cz

Mapa

Aktuality - Novinky

Chovatelská přehlídka v Kolešovicích 8.-10.2.2019

vydáno:00.00.0000

img

Starobylá budova bývalé fary hostila počátkem února chovatelskou přehlídku.Několik fotografií...

»více

"Venčení" poníků

vydáno:19.01.2019

img

                                                                                                 ...

»více

PF 2019

vydáno:19.12.2018

img

»archiv novinek

© Všechna práva vyhrazena ZOOfarma - činčily

Tvorba webových stránek ANT studio.cz